KLIMOWSKI Stanisław

KLIMOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Zamek w Wiśniczu (1928)

Technika:olej, płótno
Wymiary:72,1 x 96,5 cm
85,6 x 110,2 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "SKlimowski 1928."