KOSZELIŃSKI Stanisław

KOSZELIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Pejzaż wiejski

Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:28,3 x 51,1 cm
Uwagi:Sygnowany l.d.: "St Koszeliński"