KUSKOWSKI Stanisław

KUSKOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

R (1994)

Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 50 cm
103 x 53 cm (wymiary z oprawą)
Praca brała udział w wystawie prezentowanej w Galerii Sztuki ATTIS: Stanisław Kuskowski - Siła przebicia (Kraków, 6-22.11.2014 r.).

Ta oraz inne prace Stanisława Kuskowskiego są dostępne w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie obrazu]