KUSKOWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Próba (1991) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 73 x 70 cm 76 x 73 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i opisany na odwrocie: "St. Kuskowski | "PRÓBA" 1991" Na odwrocie nalepka autorska z opisem obrazu. Praca brała udział w wystawie prezentowanej w Galerii Sztuki ATTIS: Stanisław Kuskowski - Siła przebicia (Kraków, 6-22.11.2014 r.). PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |