KUSKOWSKI Stanisław

KUSKOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Próba (1991)

Technika:olej, płótno
Wymiary:73 x 70 cm
76 x 73 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i opisany na odwrocie: "St. Kuskowski | "PRÓBA" 1991"
Na odwrocie nalepka autorska z opisem obrazu.

Praca brała udział w wystawie prezentowanej w Galerii Sztuki ATTIS: Stanisław Kuskowski - Siła przebicia (Kraków, 6-22.11.2014 r.).

Ta oraz inne prace Stanisława Kuskowskiego są dostępne w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie obrazu]