KUSKOWSKI Stanisław

KUSKOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Próba (1991)
Technika:olej, płótno
Wymiary:73 x 70 cm (wymiary z oprawą: 76 x 73 cm)