MASŁOWSKI Stanisław

MASŁOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Wachlarz ze sceną ułańską (1893)

Technika:olej, tusz, drewno
Wymiary:33,5 x 59 cm
37 x 65 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Stanisław Masłowski | W[nieczytelne] 21/XII 93r."