PACIOREK Stanisław

PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA

Kwitnące drzewo

Technika:olej, płyta
Wymiary:19,3 x 30 cm (w świetle oprawy)
37,5 x 46,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:sygn. l.d.: "St. Paciorek"