PACIOREK Stanisław

PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA

Pejzaż z wiejską chatą (1941)

Technika:olej, tektura
Wymiary:26,5 x 31,7 cm (w świetle oprawy)
38 x 43,2 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "St. Paciorek 941"

Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie obrazu]