PORĘBA Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Chrystus Król (1983) |
Technika: | drewno polichromowane |
Wymiary: | 24,3 x 8 x 6,5 cm |
Uwagi: | Sygnowany na podstawie: "Poręba | Stanisław | Paszyn 108 | 1983 r."
PROWENIENCJA: - kolekcja dra Leonarda Pełki. PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 14 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
- [2024-01-04] KDA patronem Zimowej Wyprawy Motocyklowej na Alaskę!
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |