PORĘBA Stanisław

PORĘBA Stanisław BIOGRAFIA

Chrystus Król (1983)

Technika:drewno polichromowane
Wymiary:24,3 x 8 x 6,5 cm
Uwagi:Sygnowany na podstawie: "Poręba | Stanisław | Paszyn 108 | 1983 r."

PROWENIENCJA:
- kolekcja dra Leonarda Pełki.