PORĘBA Stanisław

PORĘBA Stanisław BIOGRAFIA

Św. Franciszek

Technika:drewno polichromowane
Wymiary:25 x 10 x 9 cm
Uwagi:Sygnowany na podstawie: "PORĘBA | STANISŁAW | PASZYN 108"

PROWENIENCJA:
- kolekcja dra Leonarda Pełki.