PUCHALIK Stanisław

PUCHALIK Stanisław BIOGRAFIA

Siewca (1985)

Technika:pastel, papier naklejony na tekturę
Wymiary:57 x 40,5 cm (w świetle passe-partout)
74,5 x 57 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "St. Puchalik 85."