RODZIŃSKI Stanisław

RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Wspomnienie z Amsterdamu (Hommage a Van Gogh) (2008)

Technika:olej, płótno
Wymiary:81 x 100 cm
87 x 105 cm (wymiary z oprawą)
sygnowany na odwrocie: "ST. RODZIŃSKI | WSPOMNIENIE | Z AMSTERDAMU | (HOMMAGE À VAN GOGH) | 2008"