RODZIŃSKI Stanisław

RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Krajobraz z barokowym klasztorem (1992)

Technika:olej, płótno
Wymiary:61 x 50 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: "ST. RODZIŃSKI | KRAJOBRAZ | Z BAROKOWYM | KLASZTOREM | 1992"