RODZIŃSKI Stanisław

RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Krajobraz z dwoma domami (1996)

Technika:gwasz, papier
Wymiary:24 x 34 cm
31,5 x 41,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Stanisław Rodziński 96"
Opisany l.d.: "Krajobraz z dwoma domami."