RODZIŃSKI Stanisław

RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Krajobraz - Hommage à Constant Permeke (2004)

Technika:olej, płótno
Wymiary:80 x 100 cm
85 x 105 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany na odwrocie: "ST. RODZIŃSKI | KRAJOBRAZ | HOMMAGE | Á CONSTANT | PERMEKE | 2004"