RODZIŃSKI Stanisław

RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Dom i drzewo (2007)

Technika:akryl, papier
Wymiary:37,5 x 56 cm
50,5 x 68,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "St. Rodziński 2007"; "St. Rodziński"
Opisany na odwrocie: "Stanisław Rodziński | DOM I DRZEWO | 2007 | akryl"