RODZIŃSKI Stanisław

RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Martwa natura kubistyczna (1961)

Technika:olej, płótno
Wymiary:65 x 74 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "Rodziński | 61"