RODZIŃSKI Stanisław

RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Krajobraz z domami (1993)

Technika:gwasz, papier
Wymiary:43 x 53 cm (w świetle passe-partout)
50 x 70 cm (z passe-partout)
Sygnowany i datowany p.d.: "St. Rodziński 93"