RODZIŃSKI Stanisław

RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Wspominki

Technika:olej, płótno
Wymiary:75,5 x 100 cm
82 x 107 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany na odwrocie: "STANISŁAW | RODZIŃSKI | -WSPOMINKI-"
W środkowej części obrazu, w partii impastu widoczne pojedyncze ubytki malatury.