RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Szkicownik artysty - zeszyt O (1963) |
| Technika: | technika mieszana, papier |
| Wymiary: | 29,5 x 20,5 x 0,8 cm |
| Sygnowany i opisany na okładce: "LODZIŃSKI | STANISLAWŁ | ULODZONY | NIE WIEDZIEĆ | GDZIE I KIEDY" Szkicownik Stanisława Rodzińskiego, zeszyt z pięćdziesięcioma, jedno- i dwustronnymi kartami zawierającymi notatki, rysunki oraz szkice w różnych technikach (np. ołówek, kredka, akwarela, gwasz) o szerokiej tematyce (m.in. martwe natury, portrety, akty, pejzaże) oraz dwoma pustymi kartami. | |