RODZIŃSKI Stanisław

RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Maria Magdalena pod krzyżem (2007)

Technika:gwasz, papier
Wymiary:55,6 x 42 cm
Sygnowany i datowany l.d.: "St. Rodziński 2007"
Opisany na odwrocie: "Stanisław Rodziński | Maria | Magdalena | 2007"
Lokalnie widoczne spękania malatury.