RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Maria Magdalena pod krzyżem (2007) |
| Technika: | gwasz, papier |
| Wymiary: | 55,6 x 42 cm |
| Sygnowany i datowany l.d.: "St. Rodziński 2007" Opisany na odwrocie: "Stanisław Rodziński | Maria | Magdalena | 2007" Lokalnie widoczne spękania malatury. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |