RODZIŃSKI Stanisław

RODZIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Dom w Nawojowej (2009)

Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:33 x 27 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: "ST. RODZIŃSKI - DOM W NAWO- | JOWEJ | 2009"
Na odwrocie dedykacja autorska.