ROLICZ Stanisław

ROLICZ Stanisław BIOGRAFIA

Fragment fasady domu kupca Speimanna z cyklu "Z ruin Gdańska" (1946)

Technika:akwaforta, papier, edycja VIII/16
Wymiary:37,7 x 24,1 cm (w świetle oprawy)
43,3 x 29,5 cm (z oprawą)
Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "StRolicz 1946"