ROLICZ Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Fragment fasady domu kupca Speimanna z cyklu "Z ruin Gdańska" (1946) |
Technika: | akwaforta, papier, edycja VIII/16 |
Wymiary: | 37,7 x 24,1 cm (w świetle oprawy) 43,3 x 29,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "StRolicz 1946"
PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-03-25] Życzenia świąteczne, godziny otwarcia - Wielkanoc 2024
- [2024-03-01] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 16 III 2024
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |