STUDENCKI Stanisław

STUDENCKI Stanisław BIOGRAFIA

Spotkanie na zwiadzie (1936)

Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:48,5 x 33 cm (w świetle passe-partout)
80 x 65 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "St. Studencki | 1936."