STUDENCKI Stanisław

STUDENCKI Stanisław BIOGRAFIA

Ułani przed dworkiem (1931)

Technika:olej, płótno
Wymiary:70 x 98 cm
84,5 x 112 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "St. Studencki 1931."