STUDENCKI Stanisław

STUDENCKI Stanisław BIOGRAFIA

Ułan z luzakiem (1934)

Technika:olej, tektura
Wymiary:26 x 34,5 cm
23,5 x 33,6 cm (w świetle passe-partout)
37,7 x 48 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "St. Studencki | 1934."