STUDENCKI Stanisław

STUDENCKI Stanisław BIOGRAFIA

Armia Napoleona w odwrocie spod Moskwy (1928)

Technika:olej, tektura
Wymiary:48 x 49,5 cm
56 x 57 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "St. Studencki 1928"