TERLECKI Stanisław

TERLECKI Stanisław BIOGRAFIA

Wiejska chata (1966)

Technika:akwarela, papier
Wymiary:21,5 x 31 cm (w świetle passe-partout)
37 x 45 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "St. Terlecki | 1966"