WIŚNIEWSKI Stanisław

WIŚNIEWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Babie lato (1974)

Technika:akryl, płótno
Wymiary:110 x 135 cm
sygnowany p.d.: "ST. WIŚNIEWSKI 74"
na odwrocie autorski opis.