WÓJTOWICZ Stanisław

WÓJTOWICZ Stanisław BIOGRAFIA

Kobieta

Technika:olej, płyta
Wymiary:45 x 29,5 cm
49 x 33 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S. Wójtowicz"