WÓJTOWICZ Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Akt kobiety z pieskiem (1979) |
Technika: | olej, płótno naklejone na tekturę |
Wymiary: | 65 x 46 cm 79 x 60 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "ST. WÓJTOWICZ 79." |
- [2024-06-04] XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki (18 VI 2024) - wyniki
- [2024-05-27] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 25 VI 2024
- [2024-05-14] Ryszard Lachman Członkiem Zarządu SAiMP
- [2024-05-09] XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki (21 V 2024) - wyniki
- [2024-05-08] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - czerwiec 2024
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |