WÓJTOWICZ Stanisław

WÓJTOWICZ Stanisław BIOGRAFIA

Pejzaż wsi polskiej (1979)

Technika:olej, płótno
Wymiary:54,5 x 73 cm
54,5 x 83 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "ST. WÓJTOWICZ 1979."