WÓJTOWICZ Stanisław

WÓJTOWICZ Stanisław BIOGRAFIA

Złotowłosa

Technika:technika własna, kreda olejna, tektura
Wymiary:14 x 9 cm
23 x 17,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "S. Wójtowicz"
Datowany p.d.: "950"