WYSOCKI Stanisław

WYSOCKI Stanisław BIOGRAFIA

Tancerka

Technika:brąz
Wymiary:36,5 x 12,5 x 8,5 cm
Uwagi:Sygnowana i datowana z tyłu.: "Stan Wys | VIII/XII 2004"