ŻURAWSKI Stanisław

ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Akt

Technika:akwarela, ołówek, papier
Wymiary:48 x 37,5 cm (w świetle passe-partout)
80,5 x 70,5 cm (wymiary z oprawą)
sygn. p.d.: "St.Żurawski"