ŻURAWSKI Stanisław

ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Półakt w słońcu

Technika:olej, tektura
Wymiary:49,9 x 34,6 cm
61,5 x 47 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.g.: “St. Żurawski”