ŻURAWSKI Stanisław

ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Półakt w różowej pościeli

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
57 x 76 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "St. Żurawski"
Kilka ubytków w płótnie, m.in. przy lewej krawędzi obrazu.
W partii dłoni modelki, po prawej stronie, widoczne ubytki malatury i podłoża.