ŻURAWSKI Stanisław

ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Snopki

Technika:olej, tektura
Wymiary:29,5 x 39,7 cm
40 x 50 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "St. Żurawski"
Opisany na odwrocie: "Stanisław Żurawski | Snopki | (30 x 40 ol)"