ŻURAWSKI Stanisław

ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Górski potok

Technika:olej, płótno
Wymiary:56,5 x 41,5 cm
68 x 54 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "St. Żurawski"
Na odwrocie dwie metki z opisem obrazu.