ŻURAWSKI Stanisław

ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Na plaży

Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:55 x 44,7 cm
63 x 53,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "St. Żurawski"
Widoczne zabrudzenie malatury oraz wybrzuszenie podłoża.