ŻURAWSKI Stanisław

ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Zima w Tatrach

Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 49,5 cm
49 x 64 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "St. Żurawski"