ŻURAWSKI Stanisław

ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Śpiąca

Technika:olej, płótno
Wymiary:65 x 50 cm
73,5 x 58 cm (z oprawą)
Sygnowany p.g.: "St. Żurawski"