ŻURAWSKI Stanisław

ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Odpoczywające

Technika:olej, tektura
Wymiary:70 x 49,5 cm
82 x 62 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "St. Żurawski"