ŻURAWSKI Stanisław

ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Kościół św. Marcina w Grywałdzie

Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 49,5 cm
41,5 x 55,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "St. Żurawski"
Opisany na odwrocie: "St. Żurawski | Kościółek w Grywałdzie | koło Krościenka"