ŻURAWSKI Stanisław

ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Pejzaż ze stogiem

Technika:olej, tektura
Wymiary:28,5 x 40 cm
37,5 x 48,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "St. Żurawski"