ŻURAWSKI Stanisław

ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Późne lato

Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:33 x 44 cm
37,5 x 48,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "St. Żurawski"