ŻURAWSKI Stanisław

ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Akt w słońcu

Technika:olej, tektura
Wymiary:49 x 34,5 cm
59 x 44,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "St. Żurawski"