ŻURAWSKI Stanisław

ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Nad wodą

Technika:olej, płótno naklejone na płytę
Wymiary:37 x 31,8 cm
47 x 42 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "St. Żurawski"