ŻURAWSKI Stanisław

ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Odpoczywające - akty kobiece

Technika:olej, płótno naklejone na płytę
Wymiary:66 x 57 cm
72 x 63 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "St. Żurawski"
Opisany na odwrocie: "St. Żurawski"; "1934"