STAŃKO Leszek

STAŃKO Leszek BIOGRAFIA

Przedwiośnie w Tatrach (1995)

Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:24 x 34 cm 36,5 x 46,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "LESZEK STAŃKO | ZAKOPANE 1995 R."